Житло молодим лікарям

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс з придбання службового житла
Варвинською районною радою

Конкурсна комісія оголошує конкурс на придбання службового житла – дво-, трикімнатної квартири.

Вимоги до об’єкта закупівлі:

1. Житло повинно бути запропоноване у житлових будинках на вторинному ринку в смт Варва Чернігівської області (в межах 1 км від центральної лікарні), орієнтовною площею до 70 кв. м.

2. Житло повинно бути благоустроєним, придатним до проживання та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, мати автономне опалення, водопостачання, обладнане водолічильником, газовим лічильником, електролічильником.

3. Вартість житла, запропонованого учасниками на конкурс, не повинна перевищувати показники опосередкованої вартості спорудження житла в Чернігівському регіоні, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на відповідний період, якщо інше не передбачено законодавством.

4. Учасник конкурсу під час визначення вартості житла та надання конкурсної пропозиції повинен врахувати витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів).

Для участі у конкурсі необхідно подати (надіслати) до конкурсної комісії у закритому вигляді з позначкою «На конкурс» такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням:

– найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, форми власності, місцезнаходження, номера телефону;

– прізвища та ініціалів фізичної особи, її місця проживання, номера телефону, e-mail;

2) виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, копію довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб), засвідчену в установленому порядку;

3) засвідчені в установленому порядку копії установчих документів (для юридичних осіб);

4) копії всіх сторінок паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання мають відмітку в паспорті);

5) інформаційну довідку з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (для юридичних осіб);

6) витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна;

7) витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна щодо наявності (відсутності) обтяжень;

8) нотаріально засвідчені копію свідоцтва про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно;

9) нотаріально засвідчені копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно;

10) засвідчену в установленому порядку копію технічного паспорта на квартиру.

Документи для участі у конкурсі надаються (надсилаються) за адресою: Чернігівська обл., смт Варва, вул. Шевченка, 38. Відповідальна особа – Шведюк Леся Валеріївна, начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, секретар комісії. Телефон для довідок: (04636) 2-13-31.

Режим роботи конкурсної комісії: понеділок – п’ятниця, з 8-00 до 17-00 год.

Прийом конкурсних документів буде проводитись до 16 жовтня 2018 року включно.

Місце і дата проведення конкурсу: Чернігівська обл., смт Варва, вул. Шевченка, 38, зал засідань районної ради, 18 жовтня 2018 року об 11-00 год.

Розгляд конкурсних пропозицій – протягом 10 робочих днів з дня проведення конкурсу.
Рішенням конкурсної комісії переможцем буде визначено учасника конкурсу, який подав найвигіднішу конкурсну пропозицію, що відповідає визначеним вимогам (рівні між собою технічні, комунікаційні характеристики), за якою вартість придбання 1 м² загальної площі житла є найнижчою серед запропонованих.

В. Хажанець,
голова конкурсної комісії