Завдячуючи …Інтернету

З відзнакою!

Днями у Будинку офіційних прийомів Верховної Ради України на урочистій частині ІІ Всеукраїнського проекту «Я – Українка» почесну і пам`ятну відзнаку отримала голова Варвинської селищної ради В.Саверська-Лихошва. Йдеться про орден „Берегиня України” – недержавну нагороду, запроваджену за ініціативи інформаційно-видавничого центру «Галактика», депутатів ВРУ та Асоціації міст України. Тим українкам, хто відзначений таким народним орденом, присвячено й сторіночку у Книзі пошани, яка розповідає про життєві долі, успіхи та досягнення українок.

На фото: Валентині Саверській-Лихошві відзнаку вручив народний депутат Олександр Марченко.

Урочистість відбулася за участі першого президента держави Л.М. Кравчука, народних депутатів. Валентина Василівна цьогоріч була серед більш як 60-и українок з різних куточків країни і з-за її меж, кого пошановано такою відзнакою.

Втрапила ж до когорти кращих жінок завдяки …Інтернету. Готуючи щорічну церемонію, видавничий центр вивчає інформацію про активних і цікавих українок і у всесвітній мережі зокрема, розповідає В.Саверська-Лихошва. Тож, схоже, неординарна постать голови громади нашого невеличкого містечка Варва зацікавила і їх.