ЗАСЯЯЛА ВОГНЯМИ ЯЛИНКА

Радісною подією, як і завжди, для маленьких варвинців стало відкриття головної новорічної ялинки селища, яке вже традиційно відбувається в день Святого Миколая. Адже цей день символізує початок по-особливому колоритних зимових свят. Морозець пощипував щічки дітей, які зібралися на площі, щиро вітала присутніх з першим святом новорічно-різдвяного циклу селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, і мимоволі всі – і малеча, і дорослі – тішилися оцим, ні з чим незрівнянним, передчуттям веселих зимових свят.

Біля ялинки звучали новорічні мелодії та пісні про Чудотворця, дітвора розповідала Святому Миколаю вірші, за що всі вони отримали від нього подарунки. А після дружних закликів дітей та дорослих «Раз-два-три – ялиночко, світи!» засяяла яскравими різнобарвними вогниками головна новорічна окраса селища. Усі зачаровано милувались зеленою красунею. Цьогоріч не стали рубати живу ялинку, а за сприяння депутатів селищної ради придбали через «Прозоро» штучну, разом з ялинковими прикрасами і гірляндами. Із селищного бюджету було виділено майже 192 тис. грн.

Як повідомила заступник селищного голови Ірина Чаленко, встановили новорічну красуню працівники загону благоустрою. Висота ялинки, яку вінчає зірка, становить 10 метрів. Тож маємо надію, що ця зелена красуня радуватиме варвинську дітвору ще не один рік.

На закінчення свята Миколай дякував діткам, що вони були слухняними цілий рік і обіцяв прийти знову наступного року. Блискучі дитячі очі та щирі посмішки – найголовніша мета свята, яке діти оцінили на відмінно.

 

This slideshow requires JavaScript.

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ