Яскраві барви Дня святого Валентина

This slideshow requires JavaScript.

                                                                        На місцевій сцені

У швидкому ритмі життя у нас не завжди вистачає часу, аби приділяти достатньо уваги найріднішим людям. Саме тому кожна мить з ними така цінна. Щоб ми частіше проводили час разом, у наше життя поступово почали входити все нові й нові свята. Не так давно варвинці також почали святкувати День святого Валентина і дарувати один одному приємні емоції та валентинки. А щоб свято не обмежувалося привітаннями один одному, творчий колектив РБК влаштував незабутній, романтичний, чуттєвий концерт «Співаємо оду коханню» у районному будинку культури, який зібрав чимало варвинців, до чийого серця торкнулася ніжна пелюстка романтичної троянди любові.

Організатори заходу того дня змогли здивувати вдячних глядачів новими творчими знахідками. До свята самодіяльні артисти РБК запропонували чудову концертну програму, родзинкою котрої стали творчі дуети в складі не лише знаних місцевих аматорів сцени, а й керівників та спеціалістів установ і організацій, котрі мають хист до музики, співу, танцю і навіть декламування, але з тих чи інших причин рідко, або дуже давно виступали на сцені, а були й такі, для кого вихід на сцену став творчим дебютом. Титанічну роботу, щоб залучити місцеві таланти до участі у концерті, було проведено культ­армійцями. Було зроблено безліч дзвінків, аби зацікавити задумом, умовити, підбадьорити.

І ось шоу розпочинається звуками запальної «Сальси», під яку феєрично юні танцюристи Варвинської ЗОШ відкрили концертну програму. З теплим і урочистим вітальним словом до гостей і учасників свята звернулася голова Варвинської ОТГ Валентина Са­верська-Ли­хошва. А далі ведучі дійства Юлія Скрипка і Сергій Желіба запросили всіх на справжній творчий вернісаж місцевих талантів. Сцена ожила барвами, задзвеніла багатоголоссям, завирувала в танках і театралізованих постановках.

Про неземні почуття, вдало поєднавши академічний і естрадний стилі виконання у пісні «Тільки ти», проникливо заспівали вокалісти – зірка місцевої сцени Вікторія Полянна і підкорювач глядацьких сердець Віталій Чумаченко. Творчу естафету підхопили соліст РБК Олег Мащенко та агроном компанії «Дружба-Нова Кернел» Аліна Глущенко; активний учасник самодіяльності Леляківського СБК Микола Карпусь та приватний підприємець Альона Семічева; керівник народного аматорського жіночого ансамблю «Горицвіт» Ярослав Ковбашин та приватний підприємець Оксана Лопастинська; тріо у складі знаного в районі співочого подружжя Ольги і Миколи Виприцьких і дебютантки шоу Світлани Міхно; поетеса, авторка і виконавиця власних пісень Світлана Мащенко та людина широкої душі Володимир Шкарупа; романтичну історію про кохання проспівали Світличненський сільський голова Анатолій Філоненко і бібліотекар сільської філії, талановита майстриня Віра Кіндій; шукали свою другу половинку в пісні «Никто тебя не любит так как я» справжній лірик, невтомний пісняр Гри­го­рій Сидоренко та неперевершений романтик за станом душі і звукорежисер за фахом Володимир Пігенко; ме­­­тодист будинку ку­льтури Олександр Лев­­ченко та справжній майстер перукарського мистецтва і талановита співачка Галина Мархель; керівник апарату РДА Олександр Фі­ло­ненко зі співочим чоло­ві­чим колективом «Ва­­рин»; опе­ратор техно­логічних установок Гнідинцівського ГПЗ Вікторія Та­тар­ченко і народний ама­­­торський жіночий вокальний ансамбль «Горицвіт». Відкриттям для місцевої публіки став виступ музикантів-віртуозів гурту «Мюзік бенд», який виконав композицію «Гуцулка Ксеня» (Ярос­лав Ков­ба­шин – клавіші, Олександр Лев­ченко – гітара, Микола Первун – труба, Юрій Сисун – баян). Окрасою свята став циганський танок у виконанні новоствореного танцювального колективу «Ематез» під керівництвом Ярини Семенченко.

Артистизмом, гумором, дивовижним як для аматорів відчуттям сцени порадували глядачів самодіяльні артисти народного аматорського театру народної естради «Млин» у постановках «В РАЦСі» та «Єврейська мама».

Як завжди, із завмиранням серця глядачі слухали виступ майстрів пісні – чоловічий ансамбль «Варин», які виконали фінальну пісню.

Майже двогодинна концертна програма збігла, ніби за лічені хвилини, на одному диханні, у мелодиці пісень і щирому гуморі. Глядачі дякували артистам тривалими захопленими оплесками, квітами і вигуками «Браво!», «Молодці!». І того холодного лютневого дня на душі було тепло, як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ