Як втілити свої мрії щодо власного бізнесу  

Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонська організація Garage48 запрошують жінок в Україні втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємицею!

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для жінок, які втратили джерела доходів для забезпечення своєї родини через війну, яка триває в Україні.

У програмі підприємництва можуть взяти участь жінки (внутрішньо переміщені особи та місцеві жительки), які проживають у нашій області.

Онлайн навчання (воркшопи) відкриті для всіх, хто зацікавлений у долученні до них та покращенні своїх знань щодо підприємництва, незалежно від того, де Ви знаходитеся – в Україні чи за кордоном.

У програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже існуючими бізнесами. Буде проведено дві окремі програми: одна для нових бізнесів та одна для існуючих бізнесів.

Програма впроваджуватиметься з липня 2022 року до квітня 2023 року.

100 нових бізнес-ідей та 60 існуючих бізнесів будуть відібрані до участі в навчальній програмі, де вони навчаться, як розпочати бізнес та розробити стабільні мікро-підприємства, стійкі до кризи.

Як мінімум 31 жінка чи бізнес-команди, очолювані жінками, які будуть відібрані журі, отримають підтримку, еквівалентну сумі від 20 000 грн. до 150 000 грн. разом з наставницькою підтримкою протягом шести місяців.

Зарееєструватися на воркшопи усі бажаючі можуть за посиланням : https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

Реєстрація на воркшоп закінчується за 30 червня 2022 року.

Детально із даною ініціативою можна ознайомитися на фейсбук сторінці Запорізького благодійного форнду «Єдність за майбутнє»:

https://www.facebook.com/ZaporizhzhiaCharitableFoundationYednistZaMaibutne/posts/5215514308508234

За повід. Центру соціальних служб Варвинської селищної ради

Матеріал розміщено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).