ВШАНУВАЛИ ПЕРЕКОПІВСЬКУ ІКОНУ БОЖОЇ МАТЕРІ

Вже традиційно 23 травня православний люд Варви вшановує Перекопівську ікону Божої Матері, яка, за переказами, понад три століття тому врятувала жителів нашого селища від шведів.

Розпочалися заходи божествен­ною літургією в храмі Різдва Прес­вятої Богородиці, яку звершив Висо­ко­преосвященніший Архієпископ Ні­жин­ський і Прилуцький Климент. Спів­слу­жи­ли йому сек­ре­тар єпархіального уп­­равління протоієрей Валерій Дашко, благочинний 1-го Прилуцького округу протоієрей Микола Коте­ленець, місцеві священики та духовенство благочиння.

Після цього священики разом з вірянами вирушили хресною ходою до кінотеатру – місця, де ікона колись явила своє диво. Тут звершили водосвятний молебень і окропили присутніх освяченою водою. Далі бажаючі мали змогу прикластися до ікони, звертаючи свої думки і прохання до захисниці Варви.

Насамкінець в приміщенні кінотеатру відбувся святковий обід, який з любов’ю приготувала громада Перекопівки – древнього історичного куточка селища.

Свято відбулося за підтримки місцевих меценатів – С.А. Гайдая, М.В. Телюка, Я. Бойка, В.Г. Рептюха та стараннями і працею релігійної громади Перекопівки, зокрема старости М.О. Обернієнка.

 

This slideshow requires JavaScript.

Н.ПАЛЯНИЦЯ

Фото автора і Ніжинської єпархії УПЦ