Вони оселили в дитячих серцях радість, любов, доброту

Зі святом Весни і Жінки!

У далекому 1978 році розпочав своє життя дитячий садок «Ромашка», де з того часу оселилося безтурботне дитинство. А в 2004 році після реорганізації садочок отримав назву «Джерельце». Нині тут функціонує 9 груп, з яких 2 групи ясельного віку та 7 дошкільного. Наповнюваність дитячого садка – 190 дітей, зараз працює 57 працівників, з яких 22 педагогів – фахівців своєї справи, більшість з яких мають вищі, перші та другі категорії, звання вихователь-методист тощо.

Робота вихователя дуже важка, особливо якщо мова іде про мале­ньких дітей. Потрібно знайти підхід до кожного, стати не тільки авторитетом, але й другом для малюків. Але здається, що це не проблема для завзятого колективу під керівництвом Наталії Розводовської, бо дітлахи з посмішкою щоранку прямують до садочка і заповнюють його веселим гомоном. На них тут чекають їх вірні старші друзі, що добре продумали, як заповнити день своїх підопічних цікавими й корисними справами.

Хто мав нагоду побувати у цьому дитсадку, неодмінно погодиться, що кожна група тут – це комфорт і затишок, неповторний куточок іграшок і природи, чарівний світ книги і навчальна база, де кожен малюк може вибрати собі заняття до вподоби. І беззаперечно – тут працюють хороші, добрі та люблячі працівники. Вони віддають частинку свого життя і серця дітям, сіють розумне, добре, вічне в їх душах, дарують їм радість пізнання навколишнього світу, материнську турботу, ласку і любов. Кожен педагог проявляє свою майстерність, неповторний індивідуальний стиль роботи.

Беззаперечно, гордістю закладу є його працівники: вихователі, няні, музичний керівник, медичні сестри, кухарі, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців і їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток. Вони своєю турботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного, і любові цієї вистачає їм на кожну дитину. Це вихователі Валентина Лінива, Наталія Сидоренко, Світлана Ігнатенко, Вікторія Калантиренко, Алла Грицик, Людмила Борсук, Марина Демченко, музичний керівник Ольга Ігнатенко, інструктор з фізичного виховання Надія Петренко та багато ін. Тож як бачимо, у «Джерельці» трудяться працелюбні, творчі, доброзичливі, самовіддані, хворіючі за все душею, люблячі дітей працівники. Вони прагнуть проникнути в кожне дитяче серце і наповнити його радістю, любов’ю, добротою.

Завдяки їхній щоденній роботі дитсадок завжди наповнений багатьма цікавими подіями і різноплановими заходами, яскравими проявами професійної творчості всіх працівників закладу. Садочок «Джерельце» живе бурхливим, різноманітним життям. Тут панує атмосфера тепла та довіри, щирої приязні. Оточують малюків жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словом, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою. Вихователі навчають дітей добра і краси.

Все, що робиться в цьому закладі дошкільної освіти – робиться заради розумних, галасливих, допитливих, чудових дітей, щоб вони росли здоровими і розвивалися.

Тож в переддень свята весни – 8 Березня колективу закладу дошкільної освіти «Джерельце», в якому переважно працюють жінки, щирі вітання і побажання. Хай світлий вогник творчості не згасає у ваших серцях. Нехай лагідна посмішка сонечка дарує вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселях ваших панують світло і злагода, а в серцях – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача. Бажаємо вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

Наталія ПАЛЯНИЦЯ,

фото надане колективом садочка