Вдармо лихом об землю і …заспіваймо!

Традиції

Певно, не без такої думки цьогоріч заводські творчі колективи – хоровий та ветеранський, рушили вітати із зимовими святами колег-заводчан й інших варвинців, хоч над підприємством  вже чи не рік витає привид майбутнього виробничого переформатування.

У високих кабінетах все виважують, в якому вигляді існувати Гнідинцівському ГПЗ, який економічний зиск від тутешньої переробки нетутешнього газу, а люди тим часом працюють, живуть, сподіваються.

Підбадьорити колег узялися заводські артисти разом із профкомом підприємства – багатоголосо защедрували у цехах і управлінських підрозділах – на добро, на здоров`я, на витримку.

Чимало столичних укрнафтівських  кабінетів у боротьбі за існування підприємства оббила голова заводської профспілки Тетяна Левченко разом з активістами колективу. А у зимові свята прибули в апарат ПАТ із голосистими щедрувальниками. А може ж не підніметься чиясь поважна рука  одним розчерком пера перекреслити сотні людських доль, кращі традиції ГПЗ?..

– Так, ситуація гнітить, – згоджується із тоном викладу Тетяна Михайлівна. – Але як би там не було, і цьогоріч профком старався підсолодити нашим спілчанам Новорічно-Різдвяні свята, закупили подарунки дорослим і дітям. Зокрема, для дітвори – більше 300 подарунків, замовили новорічні ранки.

Зима, святкова і буденна, не до часу тепла і потім наздогін люта, минає. Хай минуть негаразди й для ГПЗ, для нафтовиків, якими завжди трималася Варвинщина.

Є.Зима,  фото з архіву профкому ГПЗ