ВАРВИНСЬКОЮ ОТГ ВИДІЛЕНО КОШТИ НА ПРИДБАННЯ КИСНЕВИХ КОНЦЕНТРАТОРІВ

На допомогу медицині

Вчора, 2 квітня, відбулося друге пленарне засідання 44-ої сесії Варвинської селищної ради. Серед низки рішень, ухвалених депутатами, одне з найважливіших – знову на підтримку місцевої лікарні у період підготовки до протидії коронавірусу. Так, додатково було виділено 100 тис. грн на придбання двох кисневих концентраторів.

Як інформував на сесії директор закладу Юрій Полонець, Варвинська ЦРЛ визначена закладом третьої хвилі  госпіталізації хворих на коронавірусну інфекцію. Якщо лікарні Прилук (міська)  і Бобровиці виявляться переповненими такими пацієнтами, буде задіяно Варвинську. Тому нині ведеться підготовка ліжок інфекційного відділення, а також планується перепрофілювати такі у дитячому, всього 25 ліжок. До цього лікарня мала три  кисневі концентратори, із новим придбанням їх буде 5.

На кошти, що виділялися раніше місцевими бюджетами (120 тис. – Варва, 60 тис. – Гнідинці, допомога від Богданів)  тривають закупівлі медобладнання і  засобів індивідуального  захисту для медперсоналу.

Також радою створено резервний фонд на випадок необхідності облаштування санпостів на в`їздах до громади, додаткових видатків на дезінфекцію тощо, коли фіксуватимуться випадки захворювання.

Є. Зима