Варвинські боксери тренуватимуться у гарних умовах!

Добра справа

Більшість з нас думають: нинішня молодь цікавиться хіба інтернетом, цифровими гаджетами, сумнівним дозвіллям у компаніях… А дарма! В усі часи було і є чимало тих, хто любить спорт, прагне розвитку і здорового способу життя, гартує власне тіло і дух у спортивних секціях та командах. І справа честі дорослих – розгледіти це прагнення, підтримати, створити належні умови для занять.

Місцевий меценат, керівник сільгосппідприємства “Прогрес” Микола Бойко – з тих, хто не на словах, а конкретними справами дбає про розвиток спорту у громаді. Цього разу він не пошкодував 220 тис грн, аби юні варвинські боксери мали змогу рости і тренуватися у гарних умовах. Депутат селищної ради від “Рідного дому” профінансував добротний внутрішній ремонт приміщення боксерської секції у Варві – повністю оновлено сучасною штукатуркою-“короїдом” стіни і стелю, пофарбовано, на підлозі виблискує новий лінолеум, відремонтовано системи вентиляції і освітлення. Варто зауважити, що приміщення чимале – близько 200 “квадратів”, це боксерська зала з рингом, роздягальні і допоміжні приміщення.

Вже кілька десятиліть поспіль секція працює у цокольному приміщенні колишньої адмінбудівлі селищної ради, а нині – відділу освіти. Хоч це і підвал, але він гарний, просторий, добротний, і що головне – опалюваний. “Для боксерської зали кращого місця у селищі годі й відшукати, навіть на базі спортшколи, – коментує начальник відділу освіти Володимир Кутовий. – От тільки коштів на підтримання його в належному стані завжди бракувало. Після підтоплення дощовими водами будівлі на стінах лишився грибок, та й взагалі приміщення не бачило ремонту, певно, з часів будівництва.” Дізнавшись про стан зали, де тренуються і дітвора, і старші любителі боксу, Микола Іванович не чекав слізних прохань – просто взяв і зробив.

Від імені селищної ради, її деп­корпусу щиро подякували йому за добру справу для молоді і непоказний патріотизм селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, заступники голови Віктор Гармаш і Олександр Філоненко, керівник освітньої галузі, а також тренер Сергій Шолом.

Сергій Григорович – відомий місцевий боксер, який виріс до майстра спорту у стінах рідної секції. Нині разом з досвідченим тренером Ігорем Прудяком діляться майстерністю і знаннями з новою молоддю.

Низку красивих перемог принесли Варві боксери – вихованці І.В. Прудяка: 2017 р. – Дмитро Журавльов виборов 5 місце на Чемпіонаті України серед юніорів м. Чернівці (+81 кг); 2018-2019 роки – Андрій Хотін, 2 місце Чемпіонату області серед молоді (60 кг); 2020 р. – Михайло Свинобой (60 кг), Олександр Кузьменко (75 кг) – срібні призери Чемпіонату області; 2021 р. – Олександр Кузьменко (75 кг) – 1 місце на Чемпіонаті м. Київ серед студентів.

Наразі у секції займаються 20 вихованців, починаючи від 10 років. Тож будемо сподіватися, що у гарних умовах відремонтованої боксерської зали, під керівництвом досвідчених тренерів з них виростуть нові чемпіони і, що навіть головніше, – просто здорові, розвинуті, впевнені у власних силах юнаки і дівчата.

Такою й хоче бачити сучасну молодь аграрій-меценат Микола Бойко.

Є. Зима, фото автора
і з архіву секції.

This slideshow requires JavaScript.