ВАРВИНЦІ – У ТРІЙЦІ КРАЩИХ

“Журавка, Варва, Україна. Разом ми – одна родина.
Хода скандинавська нас об’єднала, здоров’я й активності море нам дала.
Рух – це життя, спорт – це життя. Командою впевнено йдем в майбуття» – девіз варвинської команди зі скандинаської ходи.

15 липня у Києві на мотодромі «Чайка» відбувся І Петропавлівський півмарафон «Чайка», в якому брали участь бігуни на різних дистанціях, а також була представлена і скандинавська хода.

У змаганнях брали участь чотири області – Чернігівська, Київська, Полтавська, Сумська (80 учасників). Серед них і команда Варвинського району – 9 осіб, а саме: інструктор зі скандинавської ходи Галина Леоненко, а також постійні учасниці Надія Шолом, Світлана Кононенко, Людмила Кудінова, Людмила Бондар, Лідія Держилова, діти: Каріна Івашечко, Артем Леоненко, Вікторія Устенко.

Дистанція, яку ми долали – 4,5 км.

Завдяки високій майстерності та добрій фізичній підготовці наша команда увійшла до трійки кращих. Інструктор Галина Леоненко здобула ІІІ місце серед учасників змагань (пройшла дистанцію за 34 хв.13 с.), Лідія Держилова – ІV місце (35 хв. 30 с.)

До цих змагань ми довго готувалися. З надією та впевненістю в своїх можливостях, ми ввійшли в трійку кращих учасників, тож емоції переповнюють нас.

Ми дуже вдячні за матеріальну підтримку в організації поїздки на змагання директору ЗАТ «Прогрес», депутату райради Миколі Бойку. Щире спасибі людині, яка завжди підтримує гарні починання земляків і їх прагнення до здорового способу життя. А ми будемо підкорювати нові вершини!

Г.  Леоненко, інструктор зі скандинавської ходи