Варва знову приймала Кубок України

Команда Чернігівщини – переможиця Кубку-2020

Варвинський ліцей №1 – добре оснащена спортивна база турклубу «Бригантина», вихованці якого є учасниками і призерами низки обласних і всеукраїнських змагань, 27 лютого – 1 березня знову приймав юних спортсменів з кількох областей держави на Кубку України з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Цього разу позмагатися у туристській Варві приїхали юні спортсмени з Чернігівщини, Вінницької, Житомирської, Київської, Миколаївської, Полтавської, Харківської та ін. областей.

В урочистому відкритті взяли участь та привітали молодь зі стартом змагань Володимир Курганський – в.о. директора Чернігівського центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, генеральний директор сільгосптовариства «ІСТ-АГРО», голова районної організації Аграрної партії Микола Гайдай, депутат селищної ради Віктор Гармаш та інші поважні гості.

На правах господарів змагань тепло приймали юних туристів директор ліцею Тетяна Прищенко і наставник «Бригантини» Віктор Гутак. Змагання відбулися за фінансової підтримки депутата облради, голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії С.А. Гайдая.

На відкритті цьогорічного Кубку було виконано приємну місію – вручено відзнаки переможцям минулорічних змагань. Зокрема, першість торік взяли юні туристи нашої Чернігівської області, серед яких – варвинці Олександр Кузьменко, Олена і Єлизавета Бєлікови, нині студентки.

Змагальна частина Кубку тривала три дні, у цей час навчальний заклад забезпечував проживання й харчування дітвори, а насамкінець заходу стали відомі імена переможців Кубку- 2020.

Приємно, що серед такого широкого представництва команд з України кращими знову були наші чернігівці: І місце, як і торік, виборола збірна Чернігівської області, щоправда, вже в оновленому складі, ІІ – команда «Вертикаль» з Новгорода-Сіверського, ІІІ – збірна міста Бориспіль.

Вітаємо юних туристів з новими спортивними перемогами, а їх наставників і меценатів спорту – з гарною, продуктивною роботою на популяризацію і розвиток юнацького спорту.

За повід. адміністрації ліцею.

This slideshow requires JavaScript.