Ухвалено рішення для фінансування оборонних потреб

Сьогодні, 25 лютого, відбулася позачергова,  23-я, сесія  Варвинської селищної ради, котра скликалася  задля оперативного вирішення  питань фінансування оборонних потреб.

Зокрема, було внесено зміни до програми  територіальної оборони, мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних  із виконанням військового обов’язку, а також – до програми розвитку житлово-комунального господарства.  За ними близько 900 тис. грн спрямовано на матеріальне забезпечення мобілізаційних заходів  та придбання генератора для автономного електропостачання об`єктів ЖКГ. Зазначені видатки буде здійснено із селищного бюджету.

Також на сесії звучала інформація, що з відновленням казначейських операцій громада профінансує запас медикаментів для місцевих медичних закладів, а також заробітну плату працівникам бюджетної сфери.

Селищний голова Валентина Саверська-Лихошва поінформувала депутатів про поточну ситуацію в країні і громаді. Вона – складна,  тож вимагає зібраності  і витримки. На випадок надзвичайної ситуації силами загону благоустрою, КП і мешканців підготовлено укриття, підвали у багатоповерхівках – для жителів  багатоквартирного житла. Приватний сектор може скористатися власними погребами.

Триває мобілізаційна робота і формування структур тероборони, організовується патрулювання громадського порядку у населених пунктах Варвинщини, свою допомогу, зокрема у постачанні пального для службового транспорту, надають місцеві підприємці.

Очільниця громади вкотре нагадала всім мешканцям   про важливість особистої обережності –  до покращення ситуації в країні і області без потреби краще не виходити на вулицю, залишатися вдома (крім працівників критичної інфраструктури). З 9-ої вечора до 6-ої ранку діє комендантська година, вимикатиметься вуличне освітлення.

Про зміну ситуації селищна рада оперативно інформуватиме громаду через свої інтернет-ресурси.

Є. Зима, фото автора

This slideshow requires JavaScript.