У громаді організовано ефективне патрулювання

Минула доба у Варвинській громаді була спокійною і без надзвичайних ситуацій, повідомляє  Варвинський селищний голова  Валентина Саверська-Лихошва вранці 26.02. На щастя, територія Варвинщини  не перебуває в епіцентрах бойових дій, тож головне завдання – контроль громадського порядку і забезпечення стабільної роботи інфраструктури, сприяння мобілізаційній роботі і оборонним заходам.

У селищі протягом комендантської години (22.00-6.00) патрулювали 6 екіпажів із числа місцевих жителів та 2 екіпажі поліції, по екіпажу – у селах громади. Інцидентів не зафіксовано, проте їх пильність  висока. У Варві було затримано підозрілого чоловіка без належних документів при собі. Як з`ясувалося, це  мешканець одного із сіл Варвинщини, перебував у місцях позбавлення волі, після звільнення намагався у такий непростий час дістатися  додому. Інформацію підтвердили  його рідні і зустріли чоловіка.

Патрулювання забезпечуватиметься і вдень, зазначила голова громади. Вона просить  всіх зберігати спокій, витримку, нагадує всім мешканцям про чітке дотримання правил комендантської години до стабілізації ситуації в країні.

З настанням темної пори важливо вимикати освітлення установ, громадських місць, осель.