УТРИМУЮТЬ ЛІДЕРСТВО

Знай наших!

Щорічно в Чернігові наприкінці осені – початку зими, проходять обласні змагання з волейболу на кубок Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» серед колективів фізкультури правоохоронних органів області. У них беруть участь команди – управління поліції, прикордонників, служби надзвичайних ситуацій, СБУ, прокуратури, Академії пенітенціарної служби, військових частин міста.

Беззаперечним лідером серед зазначених команд є волейболісти Головного управління національної поліції області. Приємно зазначити, що кольори волейбольної команди поліції, як і в попередні роки, захищають представники Варвинського відділення. Свого часу це були Віктор Шулькін, Василь Бульба, автор цих рядків, а нині нашу справу продовжують Олексій Коваленко і Руслан Гиленко. Зауважу, наші волейболісти не відсиджуються на лавці запасних, а серед лідерів у своїй команді.

Цього року змагання проходили 13-16 листопада в спортивних залах обласного центру. Отримавши п’ять перемог із п’яти, волейболісти нацполіції вчергове довели, що вони кращі серед правоохоронців.

Друга сходинка за волейболістами служби надзвичайних ситуацій, третя – за колективом Академії пенітенціарної служби. Тож вітаємо наших поліцейських з черговим спортивним досягненням.

В. ГИЛЕНКО, голова ради ветеранів Варвинського відділення поліції

До уваги вболівальників

1 грудня стартує чемпіонат Варвинського району з волейболу. Початок ігор о 10.00 год. У першому турі зустрічаються «Динамо»-«Варин», «ГПЗ»-«Прогрес». Цього дня команда «Жолуді» вихідна.