Укрпошта планує скоротити 1100 працівників на Чернігівщині

А можна і так!

Перспективи. Чернігівська дирекція Укр­пошти в 2018 році планує скоротити близько 1100 працівників та змінити формат роботи 443 відділень поштового зв’язку в Чернігівській області. Таку відповідь надіслало керівництво ПАТ «Укрпошта» на звернення народного депутата України Олександра Кодоли. Це більше ніж третина усіх штатних працівників Чернігівської філії Укрпошти.

Відповідно до листа в.о. генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського на 1 січня 2018 року в Чернігівській дирекції функціонувало 535 відділень поштового зв’язку, з яких 527 стаціонарних та 8 пересувних ВПЗ, чисельність штатних працівників становила 2938 чоловік. Запланований проект Укрпошти передбачає зміну формату роботи 443 стаціонарних відділень (саме так Укрпошта називає їх закриття) і скорочення 1100 працівників. Їх планують замінити 130 пересувними відділеннями із штатом 390 працівників.

На переконання Ігоря Смілянського ці зміни спрямовані на покращення якості послуг Укрпошти, розширення їх спектру, супроводжуватимуться комп’ютеризацією усіх ВПЗ регіону, залученням до роботи більш кваліфікованого персоналу та підняттям заробітної плати.

Водночас таке «покращення» роботи Укрпошти не задовольняє ні місцеві громади, ні керівництво області. Другого квітня під час круглого столу представники Чернігівщини дали чітко зрозуміти, що зміни, запропоновані Укрпоштою, не враховують ні соціально-економічної ситуації в області, ні майбутній адміністративно-територіальний устрій, ні інформаційно-безпековий фактор у прикордонній з країною-агре­сором області.

За повід. прес-служби народного депутата України О. Кодоли