ТУРНІР ТУРНІРІВ

Місцевий спорт

Передаючи думку волейбольної спільноти Варвинщини та численних вболівальників, з впевненістю можна констатувати, що найочікуванішим, найвидовищнішим за величезної підтримки вболівальників в останні роки на Варвинщині є волейбольний турнір на кубок СТОВ «Прогрес». Проведення його проходить за безпосередньої підтримки директора господарства Миколи Бойка та Остапівського сільського голови Миколи Хижняка.

Щодо СТОВ «Прогрес», то господарство є провідним у розвитку не лише волейболу, а і інших видів спорту в районі. Велика увага приділяється іншим дитячо-юнацьким видам спорту, за що щира вдячність і повага.

Але перейду до турніру турнірів з волейболу, що відбувся на Варвинщині минулої суботи. В ньому взяли участь всі волейбольні команди районного чемпіонату – «Динамо», «Прогрес», «Жолуді», «Ладан», «Фаворит».

Жереб виявився непередбачуваним, адже в першій грі на майданчик вийшли команди, які вважаються фаворитами нинішнього чемпіонату, а саме: володарі золотих медалей «Динамо» і «Прогрес», котрий здобув срібло.

Як волейболісти, так і вболівальники, що цього дня повністю заповнили трибуни спортзали, чудово розуміли: саме переможець даного протистояння і стане володарем кубка «Прогрес».

Мотивовані «прогресивці», які на турнір зібралися подвійним складом, були за крок до перемоги, але чемпіон – він і в Африці чемпіон, тому цього кроку позбавив.

В першій партії були сильнішими «динамівці» – 25:21, в другій перемогу здобув «Прогрес» – 25:21, а от вирішальна партія була за «динамівцями» – 15:11.

Другими на волейбольний майданчик вийшли ветерани волейболу «Фаворит» і волейбольна команда з селища Ладан. За відсутності двох провідних гравців Сергія Туделя і Богдана Макуха ветерани почувалися не досить впевнено. Гравців більш поважного віку цього дня не були налаштовані на перемогу, вимушена заміна провідних гравців була малоефективною. Атаки у виконанні Віктора Шулькіна надавали впевненого шансу на перемогу, але, коли він переходив на задню лінію, перевага втрачалась. Отже, з рахунком 3:0 ладанці першими вийшли до фіналу.

В другому півфіналі волейболісти місцевої поліції не залишили жодного шансу «жолудятам» – 25:17, 25:14 на їх користь.

Перед проведенням фінальної гри, відбулась церемонія нагороджень призерів чемпіонату Варвинського району з волейболу 2019-2020 р.р. Нагородження провела провідний спеціаліст РДА Юлія Скрипка. Чемпіонські нагороди і кубок отримали волейболісти «Динамо», срібні медалі дісталися «Прогресу», а бронза – волейболістам «Жолудя».

В фінальній грі кубкової зустрічі динамівці без жодних зусиль переграли волейболістів з Ладана, тим самим втретє стали володарями престижного кубка. Церемонію нагородження провели директор СТОВ «Прогрес» М.І. Бойко та Остапівський сільський голова М.М. Хижняк.

В. ГИЛЕНКО

This slideshow requires JavaScript.