Тестування тривають, нові випадки хвороби наразі не фіксуються

За попередні дні цього тижня взято на  ПЛР-дослідження близько пів сотні зразків з Варвинського району (контактні особи, медики, повторні тести). Станом на ранок 13.05. очікуються результати за 26 тестами, взятими 12.05, решта попередніх – “негативні”, тобто не показують вірусу в організмі протестованого.

Як інформує районний штаб  ліквідації  НС, за весь період спостережень було виконано більше 300 лабораторних досліджень по району (ними виявлено 21 випадок коронавірусу – встановлені раніше).

Повторні тестування проводяться для пацієнтів прилуцького стаціонару (станом на 13.05 там лікуються  4 зі встановленим діагнозом коронавірусу, 1 – госпіталізований з підозрою): перші “негативні” результати мають два хворі чоловіки з Варви і Журавки, ще один – тестується додатково, а от варвинська жінка, прикута до ліжка внаслідок інших хвороб, і хвора на COVID-19, на жаль, залишається з “плюсом”.

Наступне тестування контактних осіб і медиків планується на 14.05.

Хоч у колективі варвинських медиків є захворілі на COVID-19 (3 медпрацівники), проте ЦРЛ і первинна ланка працюють у штатному  режимі. Прийом пацієнтів проводиться і в райполіклініці – медиків протестовано і вони виконують свої обов`язки. Ситуація контролюватиметься повторними тестуваннями.