ТЕСТУВАННЯ ПОКАЗУЄ НОВИХ “ПОЗИТИВНИХ”

Вчора, 28 квітня, доки на основну кількість контактних осіб  з Варви і Журавки очікувалося надходження витратних матеріалів для тестування, частині найближчих родичів і медикам на самоізоляції тестування, все ж таки, було зроблено.

Відтак 29-е квітня принесло невтішні новини. Позитивними, тобто такими, що підтверджують наявність  коронавірусу, є результати тесту двох дітей-школярів з варвинської родини, а також жінки, прикутої до ліжка, котру доглядала бабуся з цієї родини. Отож по Варві додалося три встановлених лабораторно хворих.

По Журавці тест показав наявність вірусу у матері хворої журавчанки, яка разом з чоловіком лікується у прилуцькому стаціонарі.

Тестування варвинських медиків, ізольованих у відділеннях лікарні, проведено, очікуються результати.

Станом на 29.04 на Варвинщині – 16 лабораторно встановлених хворих (всього за весь період виявлення) – 7 у Варві і 9 в Журавці. Триватиме тестування всіх контактних осіб.

Зберігати спокій, чітко дотримуватися правил карантину і самоізоляції закликають варвинців медики і органи місцевої влади, аби якомога швидше локалізувати джерела поширення хвороби.

За інформацією районного штабу ліквідації надзвичайної ситуації.