СВЯТО ДИТЯЧИХ ПОСМІШОК

На порозі літо, улюблена пора усіх дітей та дорослих. Разом із сонячними та безтурботними днями відпочинку до нас у гості завітали і перші свята, серед яких Міжнародний день захисту дітей, що відзначається 1 червня у всьому світі. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у світле дитинство маленьких українців. Тому вже доброю традицією для дорослих стало у День захисту дітей вітати малечу з цим святом.

Яскраво, енергійно та насичено відзначили цей день і у Варві. Святкування відбулося у «Казковому містечку». Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Розпочалося свято з конкурсу «Малюнок на асфальті» на тему «Щастя очима дітей» та конкурсу-колажу на тему «Моя родина». Після концертної програми учасників цих конкурсів було нагороджено пам’ятними подарунками та солодощами, які ще більше піднімали настрій талановитим і усміхненим дітлахам. Зокрема, за колаж нагороди отримали Вероніка Шуленкова, Даня Борщ, Ілона Коломієць, Аліна Зуб, Поліна Леміш, Даша Бабенко, родини Кармазиних та Москаленків, за малюнок на асфальті – Софія Карпусь, Софія Борщ, Мілена Пузік, Дар’я Лестенко, Крістіна Гніденко, Лоліта Олефір та ін.

З нагоди дитячого свята теплі вітання і найкращі побажання адресувала дітям селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, побажавши їм здійснення своїх особистих дитячих мрій, сподівань, здоров’я, побільше радості і щастя.

Саме у це чудове свято варто показати усе сузір’я наших дитячих талантів. Свої співочі і танцювальні напрацювання демонстрували ровесникам вихованці танцювального колективу «Терпсихора» (керівник Олена Мащенко), солісти Маргарита Щербак, Максим Чепелик, Максим Рубан, Ангеліна Нагнойна.

Також свято супроводжувалось різноманітними конкурсами, розважальними заходами: естафети на швидкість, стрибання на батутах та інші. На святі дітлахів розважали Міньйон та клоун в яскравих костюмах. Присутня малеча залюбки брала участь у конкурсах та вікторинах, за що отримувала заслужені призи.

Це все стало можливим завдяки спільним зусиллям селищної ради, КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», служби у справах дітей та сім’ї селищної ради. Свято відбулося за підтримки депутата обласної ради, заступника голови Аграрної партії України Сергія Гайдая.

Наприкінці свята діти отримали безкоштовне прохолодне морозиво від спонсорів заходу. Проведене свято дуже сподобалося дітям, які його відвідали. І та радість, що блищала на їхньому обличчі, була тому стовідсотковим доказом.

А вже наступного дня, 2 червня, «Казкове містечко» заграло всіма кольорами веселки. Тут відбувся фестиваль фарб Холі.

Молодь, діти і навіть дорослі взяли участь в яскравому святі життя. В єдиному пориві всі вони підкинули фарби, створивши буйство квітів і яскравих малюнків на своєму обличчі та одязі. І розпочалося справжнє святкове шаленство: під звуки музики діти, юнацтво та дорослі обсипали один одного фарбами. В повітрі пливли райдужні хмари. Учасники фестивалю веселилися і раділи від душі. Особливо раділи діти: це був той момент, коли вони могли абсолютно безкарно розфарбувати себе і своїх батьків.

Аби кидатися сухими фарбами було веселіше, варвинців розважали ді-джей Корній та аніматор з Києва. Усі, хто залишився розважатися на літній площадці до кінця святкової програми, були у захваті від ритмічної музики й позитиву та довго не відпускали запального ді-джея.

Холі-фест був організований молодіжною радою ОТГ разом з селищною радою за підтримки головного лікаря обласного онкодиспансера Валерія Зуба, депутата обласної ради, заступника голови Аграрної партії України Сергія Гайдая та очільника районної організації АПУ Миколи Гайдая, директо­ра ЗАТ «Прог­рес», депутата райради Миколи Бой­ка, підприємця Ва­­силя Бобиря, пар­тійної організації «Со­ціа­льна спра­ведливіс­ть».

Кожен учасник забрав з фестивалю частинку того запалу, який панував на святі. Всі учасники дійства повернулися додому розмальовані в усі кольори веселки.

This slideshow requires JavaScript.

Н. ПАЛЯНИЦЯ, фото автора