ЩОБ ТРИМАТИ НАС У НАПРУЗІ

Російські війська обстріляли Чернігівську область двічі протягом дня, йдеться в повідомленнях Державної прикордонної служби 28 квітня.  Перший обстріл прийшовся по території України біля пункту перетину кордону «Сеньківка» – близько 15 пострілів з автоматичного гранатомета, другий обстріл – близько десятка мінометних мін  поряд із одним із населених пунктів Семенівської об’єднаної територіальної громади. «Міни були випущені з боку російського села Ломаковка», – зазначили у пресслужбі.

Обстріли біля кордону з Чернігівською областю не означають, що російські війська можуть повернутися в цей регіон, прокоментував секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у ефірі Радіо Свобода. “Вони тримають нас у напрузі. Повернутися туди (в Чернігівську область – ред.) вони вже не спроможні, у них немає на сьогодні там достатньої кількості війська для того, щоб заходити з цієї території”, – сказав він.

Секретар РНБО вказав на те, що наразі Росія зосередила війська на території Донецької, Луганської, Харківської областей: “Коли їх розгромили на території Київської, Сумської, Чернігівської областей, вони там пройшли перегрупування і вони зараз перебувають всі там. Спроможності у них немає, але наносити удари, ракетні удари у них поки що є”.

За повід. обласних ЗМІ

Фото –  Державна прикордонна служба України

Матеріал підготовлено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).