РАЗОМ ЗАКВІТЧАЄМО ВАРВИНЩИНУ!

Гайда на весняну толоку

Сьогодні, у погідну передвихідну п`ятницю, місцева громада оголосила загальногромадівську весняну толоку – у Варві і селах Варвинщини небайдужі мешканці, працівники бюджетних установ і закладів, приватних підприємств  разом  прибиратимуть, облаштовуватимуть клумби і зелені насадження, підводитимуть вапном  бордюри та дерева, додаючи  ошатності  вулицям і громадським місцям.

Зранку, доки жінки і дівчата лаштують своє знаряддя для побілки, садивний матеріал на клумби, чоловіки вже за роботою. Першими стартували у толоці біля будівлі варвинської мерії працівники відділу організаційно-кадрової роботи Ярослав Богоденко і Станіслав Кармазін – скопують клумби.

Андрія Остапенка і Володимира Капка з КП “Господар” фотокамера газети застала за висадженням сосен біля адмінбудівлі підприємства. Тут їх висадять більше десятка і зобов’язуються поливати, що не менш важливо у справі озеленення.

Сьогодні, якщо дозволять погода і оголошення  повітряної тривоги, плануємо  побороти чималий обсяг робіт – із залученням  комунальної техніки, робочих рук загону благоустрою буде вивезено сміття з усіх кладовищ селища (центральне, нове, “Руда”, х. Федоренків) та з с. Воскресенське – розповідає майстер загону Любов Наливайко. – Напередодні шанованих українцями поминальних днів  це питання номер один для комунальників. Також працівники загону благоустрою зберуть сміття – папірці,  пластик тощо, на околицях селища – вул. Космонавтів, Польова та ін., центральні у нас вже доглянуті. Встановлюємо конструкції казкових героїв у дитячій зоні відпочинку – сквер “Казкове містечко”, підбілюємо об`єкти благоустрою (на світлині – працівники загону благоустрою Надія Кекух та В’ячеслав Попенко).

 

Приєднуйтеся, разом заквітчаємо Варвинщину! – традиційно запрошує земляків на толоку селищна рада, і її працівники подають у цьому особистий приклад.

Щоб Варва  і села громади мали охайний і доглянутий вигляд, важлива посильна участь у таких заходах і кожного мешканця громади. Разом, спільно, навіть у часи війни й економічної скрути, ми здатні подолати все – так вважають всі свідомі варвинці. Приміром, колективи селищних ліцею №1 та дитсадків “Казка” і “Джерельце” попрацюють на прилеглих територіях по вул. Шевченка і Миру, а це – центральні частини Варви, невдовзі цю справу продовжить ліцей №2 – значна територія у мікрорайоні “Нафтовик”.

Ці сонячні квітневі дні – гарний час не тільки попрацювати на користь громади, а й доладувати власні оселі, обійстя, садки і городи.   Працьовитість, згуртованість, прагнення до краси і добра – те, чим дивують весь світ  українці навіть у воєнні часи.

Євгенія ЗИМА, фото автора

Матеріал підготовлено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).