ЩО, ГА? ДРУГИЙ ЛІЦЕЙ ЗАКРИВАЄТЬСЯ?..

Запитай у мерії

Така чутка, цілком безпідставна, днями поповзла селищем. Тож прояснити ситуацію газета попросила начальника відділу освіти, дітей, молоді і спорту селищної ради Надію Редьку.

Як зазначає Надія Вікторівна, жодних організаційних змін у мережі закладів освіти громади не планується. У нас діють два варвинські ЗЗСО, які названо ліцеями, та леляківська початкова школа, чотири дитсадки – у селищі і двох селах.

На 2020-ий рік на утримання навчальних закладів передбачено близько 17 млн грн освітньої субвенції з держбюджету. Поки що до повної потреби бракує близько 5,5 млн грн, проте селищна рада залучатиме на ці цілі всі можливі додаткові резерви. Про зменшення фінансування закладів не йдеться, навпаки, кожну додаткову потребу селищний бюджет фінансує.

Як народилася чутка про закриття котрогось із закладів? Можливо, внаслідок невірного тлумачення обговорення фінансових питань на комісіях селищної ради. Коли прозвучала інформація, що коштів до кінця року поки що не вистачає, один з депутатів невдало зіронізував: ну що, який ліцей закриваємо? Фраза, висмикнута із загального контексту обговорення, і могла спричинити занепокоєння варвинців.

Наразі жодних дій на зменшення кількості освітніх закладів радою громади не робиться, навпаки, всі проблеми фінансування і матеріально-технічного забезпечення за сприяння депутатського корпусу оперативно вирішуються, наголошують у мерії.

Є. Зима