Щастило виключно варвинцям, тож сільчанам ми приготували додатковий приз

Розіграш призів від газети відбувся

Цьогорічний січневий розіграш призів для передплатників нашої газети відбувався, як і для всіх у державі та громаді, в умовах протиепідемічного карантину. Тож запрошувати спецгостей на нього ми не стали, а доручили покерувати рукою Фортуни першому клієнту редакції, який побував у нас у день розіграшу.

Ним став давній друг районки Віталій Хажанець. Бувши очільником місцевої партійної організації, депутатом і заступником голови райради, завжди активно співпрацював з виданням. Цього ж разу Віталій Олексійович замовляв особисте повідомлення і принагідно об`єктивно, бо номерки учасників витягуються наосліп, визначив призерів січневого розіграшу. До речі, учасників цього разу аж 791, більшість квитанцій зібрали варвинські бджілки-листоноші, надіслати їх можна було поштою, інтернетом та вайбером.

Перший приз у 1000 гривень пощастило зірвати Миколі Петровичу МАЛАДИЦІ (№506 у розіграші, мешкає у селищі, вул. 900-річчя Варви), 500 грн очікують на Наталію Петрівну БУЛАВУ (№ 49, Варва, вул. Південна), 300 грн – Т. А. КУРКІНА (№101, з Миру, 16). По 100 грн виграли Марія Павлівна ПИЛИПЕНКО з вул. Ярославська (№ у розіграші – 409), та Аліна КОВАЛЬ (вул. І. Кондратця, № у розіграші – 547).

Оскільки пощастило виключно мешканцям селища, редакція запровадила додатковий приз сільчанам. 500 грн цього разу отримає О.М. ДАВИДЕНКО з Дащенок, чия квитанція цьогоріч відкривала увесь список передплатників – була подана найпершою.

Вітаємо з призами наших нових переможців, запрошуємо на їх отримання до редакції у робочий час, а всіх інших передплатників газети традиційно закликаємо: тримаймося разом і граймо далі!

Колектив вашої  найближчої газети – Варвинської.