СЕЗОН РЕМОНТУ ДОРІГ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ

Ухваленням переліку вулиць і доріг комунальної власності на території Варвинської селищної ради, на яких у 2019 році планується провести ремонт дорожнього покриття, розпочинається цьогорічний ремонтний сезон у громаді. Перелік було розглянуто на одному з весняних засідань виконкому селищної ради – 22 березня. Як поінформував головний спеціаліст відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури і ЖКГ Сергій Бейкун, у бюджеті селища цьогоріч на такі цілі закладено 3,9 млн грн, фахівцями ради спільно з депутатами сформовано перелік доріг, де виконуватимуться роботи. Тих, котрі у незадовільному стані у селищі і селах громади чимало, тому пріоритети визначено так: центральні, де інтенсивніший рух; ті, де ситуація вкрай критична або розпочато роботи торік.

Безперечно, задовольнити скарги варвинців – всі, всіх і одразу – не вдасться, зазначив фахівець, який свого часу працював у шляховій службі, але якщо системно продовжувати розпочату роботу, то вже за років 5-7 громада може суттєво поправити стан дорожнього покриття.

Цьогоріч у старостинських округах плануються роботи на вул. Удайська с. Леляки, вул. Садова с. Калиновиця. Проблемою лишається ремонт центрального шляху у Леляки, адже він на балансі управління капітального будівництва ОДА, куди громадою щодо цієї дороги та інших обласного підпорядкування спрямовано звернення щодо необхідності ремонту.

У селищі планують оновити тротуари: по Шевченка – від «Авалю» до вул. Рєпіна, по Миру – біля буд. №32, по 9 Травня, Пилипенка і Зарічній – проблемні ділянки; стоянки біля колишньої автостанції та по Шевченка на місці прокладання лінії водогону, під’їзд до ліцею №2 (колишня гімназія), проблемні перехрестя центральних вулиць (біля райаптеки, садка «Казка», з Шевченка на Вербну і Ломоносова, біля «Приватбанку», з Миру на Космонавтів, біля райлікарні, проїзні частини центральних вулиць у місцях пошкоджень тощо.

У переліку на цьогорічний ремонт значаться селищні вул. Ко­цюбинського, Трудова (ді­лян­­ка від Зарічної у напрямку очис­них), Вороного, Кошового, Пер­шотравнева, Галицька, Нова, Ру­дянська, Некрасова, Пушкіна, Га­йова, Соколовського, Одеська, пров. Шевченка, Ярославська, Під­гірна, Яблунева.

В залежності від стану на них планується улаштування асфальто-бетонного покриття, ямковий ремонт чи ремонт картами найпроблемніших ділянок, улаштування вирівнюючого шару зі щебеню чи відходів фрезерування на грунтівках.

Виконавці робіт, котрі фінансуються з місцевого бюджету, визначатимуться за наслідками тендерних процедур, йшлося у обговоренні. Як зазначали члени виконкому, хотілось би не тільки мати підремонтовані вулиці, а й забезпечити роботою місцеву варвинську шляхову дільницю. Наголошували вони й на належному контролі за якістю робіт.

Є. Зима