ОЗДОРОВЛЕННЯ НА ЧАСІ

Завершується навчальний рік, попереду літо – оздоровча кампанія. Перед батьками стоїть питання ефективного оздоровлення дітей, щоб вони не лише відпочили на канікулах від навчальної програми, а й оздоровилися, отримали комплекс заходів соціального, виховного, медичного, спортивного характеру.

Варвинська об’єднана територіальна громада докладає всіх зусиль, щоб діти відпочили і оздоровилися, отримали позитивні емоції та ефективне, незабутнє дозвілля.

На території громади з 1 червня 2019 року розпочнуть свою роботу три пришкільні табори, де діти зможуть відпочити та удосконалити знання англійської мови. Адже на базі Варвинських ліцеїв в межах пришкільного табору будуть працювати 2 мовні школи. Протягом двох тижнів діти будуть забезпечені дворазовим харчуванням та цікавим дозвіллям.

З 30 червня, після вимушеної перерви, запросить дітей на відпочинок дитячий заклад оздоровлення «Сонечко» в селі Леляки Варвинського району. Протягом трьох тижнів діти зможуть не тільки отримати оздоровлення в чудовому куточку природи, серед духмяних трав, поблизу соснового лісу та річки Удай, а й отримати безліч задоволення від запланованих чудових заходів та неочікуваних сюрпризів.

Дітям буде забезпечено 5-разове харчування, купання в річці, цікаві, різноманітні культурно-масові, спортивні програми.

Вартість путівки 5500 грн, батьківська плата для дітей Варвинської об’єднаної територіальної громади становитиме 10%, тобто 550 грн. Є можливість прийняти на оздоровлення дітей із сіл Варвинщини, з такою пропозицією ОТГ звернулася до району.
Шановні батьки. Вже формуються попередні списки дітей, які бажають відпочивати у «Сонечку». З питань отримання путівок звертайтеся до центру дитячої та юнацької творчості Варвинської селищної ради (клуб «Ритм», напроти ліцею № 2 (колишня гімназія) або до відділу освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради за адресою: смт Варва, вул. Пилипенка, 3.

Ласкаво запрошуємо до дитячого закладу оздоровлення «Сонечко»!

Т. Дейнека,
заступник селищного голови