Розгортаються КПП у напрямках Озерян, Гнідинців, Світличного

Оскільки смт Варва визнано осередком спалаху небезпечної інфекції (як і найближчі Журавку і Прилуки), за рішенням селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 27.04. 2020 р. до протиепідемічних заходів включено розгортання контрольно-пропускних пунктів на в`їздах\виїздах із селища.

Контроль прилуцького напрямку забезпечують журавські КПП, на Срібне – встановлено сусіднім районом, тож Варвинська селищна рада закриває напрямки Світличного, Гнідинців і Озерян.

За сприяння місцевого підприємця  А. Однолька встановлюються вагончики для обігріву чергових працівників, вирішуються питання перекриття руху транспорту, комплектації груп  із числа медиків, представників ДСНС, поліції та ін. служб, їх підвозу і харчування. Закупівлі необхідного обладнання і матеріалів здійснюються із селищного бюджету за програмою матеріального резерву.

Відповідно до методичних рекомендацій щодо порядку роботи КПП тут оброблятимуть транспорт дезрозчином, перетинаючим карантинну зону особам замірятимуть температуру.  У випадку відхилення від норми і виявлення ознак захворювання залучатимуть медслужби.

Рух вантажного транспорту, крім задіяного у забезпеченні життєдіяльності громади, наразі заборонено.

За повід.  Варвинської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій