Допомогу медикам із бюджету ОТГ використано на першочергові видатки та придбання

Діалог: влада – громада

Зі створенням  Варвинської ОТГ, яка за кількістю населення об`єднала майже пів Варвинщини із центром у селищі, щороку у її бюджеті предбачаються видатки на співфінансування потреб медичних закладів Варви. Залишаючись у районному підпорядкуванні, вони  обслуговують мешканців громади в тому числі. Крім традиційного співфінасування  місцевої медицини на поточні потреби і передачі в повному обсязі медичної субвенції, яка надходила на селищний бюджет з державного,  через загострення епідситуації селищна рада надає і додаткову допомогу для медиків – на придбання засобів захисту для працівників, поновлення обладнання тощо.

У березні, на старті карантинних заходів,  за заявками медичних закладів селищною радою було додатково виділено на такі потреби 220 тис. грн для ЦРЛ, 31 тис. – для центру первинної медико-санітарної допомоги. Також з допомогою селища районний терцентр соцобслуговування громадян зміг придбати ЗІЗ для соціальних працівників. Всі фінансові рішення на підтримку медицини завжди знаходять схвалення депутатського корпусу.

Як витрачено кошти з бюджету Варвинської ОТГ згаданими закладами, що вдалося придбати, щоб убезпечити персонал від інфікування, інформують їх керівники (дивіться таблиці в додатках, відкривши за посиланнями)

Використання коштів ОТГ КНП ЦРЛ

Кошти ЦПМСД 1 арк

Кошти ЦПМСД 2 арк

Територіальний центр

 

Як свідчать подані інформації, закладами здійснюються  необхідні першочергові придбання. Чи  оперативні й достатні вони  за умов поширення інфекційного захворювання – питання відкрите, проте станом на 27 квітня по ЦРЛ на засоби індивідуального захисту було використано 78 тис. грн і 142 тис. – на обладнання, по ЦПМСД  закупівлі здійснено на 7,3 тис. грн із 25-ти, наданих на ЗІЗ.  Для облаштування робочого місця молодого лікаря-педіатра надано 13 тис. грн (невикористаними залишаються майже 8 тис. грн).

За повід. Варвинської селищної ради