РЕМОНТНІ РОБОТИ ОЗЕРЯНСЬКОГО СТАЦІОНАРУ ВИКОНАНО

На інфраструктурних об`єктах громади

Минулого тижня в Озерянське стаціонарне відділення тимчасового або постійного проживання одиноких та престарілих мешканців завітали селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, її заступники Віктор Гармаш і Олександр Філоненко, депутати селищної ради, директори «Гнідинці-Агро» Павло Сліпченко і територіального центру Юрій Булава. Гості оглянули умови проживання пожильців стаціонару, поцікавилися як живеться їм та привітали з новорічними святами, а Павло Сліпченко ще й кожному вручив солодкі подарунки. Старенькі в свою чергу висловили подяку за підтримку та бажання допомогти у вирішенні їхніх потреб.

Метою ж поїздки було оглянути нещодавно відремонтовані приміщення в стаціонарі. Нагадаємо, що цієї осені через приписи ДСНС, зроблені під час перевірки протипожежної безпеки, та рішенням окружного суду Озерянський стаціонар опинився під загрозою закриття. Необхідно було в стислі терміни усунути недоліки, зафіксовані в акті перевірки. Тож небайдужі жителі села звернулися з проханням про допомогу до народного депутата України Валерія Зуба під час його робочої поїздки округом. Так, за фінансового сприяння Валерія Олексійовича було виготовлено проектно-кошторисну документацію, встановлено блискавкозахист, оброблено дерев’яні конструкції протипожежною сумішшю, замінено електропроводку та встановлено нову протипожежну систему сигналізації.

За кошти селищної ради виконано роботи із заміру опору ізоляції. Внутрішні ж облицювальні роботи допомогли провести депутати селищної ради, керівники ТОВ «Прогрес» Микола Бойко та Павло Сліпченко (близько 30 тис. грн). Працівникам будівельної «прогресівської» бригади довелося зняти зі стін коридору, який веде до душової і туалетної кімнат та до запасного виходу, пластикову легкозаймисту вагонку, оббити стіни гіпсокартоном, поштукатурити сатенгіпсом, пофарбувати стіни, стелю і підлогу, поклеїти шпалери. Персонал своїми силами відремонтував коридор біля парадного входу. Матеріалами теж підсобили гнідинцівські благодійники.

Під час оглядин приміщення Павло Сліпченко також пообіцяв незабаром замінити ще й три вікна на нові енергозберігаючі у ванній кімнаті та туалеті.

Нині у будинку пристарілих проживають 12 осіб. Дбають про стареньких 13 працівників установи. Цілодобовим доглядом, повноцінним смачним харчуванням, опікою вони намагаються скрасити старість людям. Керує роботою закладу завідувачка Лідія Іванівна Місько. На майбутнє завідуюча висловила прохання до керівників громади за можливості в усіх кімнатах на підлогу заслати лінолеум, що дало б змогу уникнути характерного запаху.

Тож, як бачимо, керівники громади, депутати різних гілок влади у Озерянах, в стаціонарному відділенні тимчасового або постійного проживання одиноких та престарілих мешканців, роблять усе можливе, аби створити комфортні умови проживання, і щоб старість для його пожильців не стала вироком на нещасне, самотнє й зубожіле життя.

Текст і фото Н. ПАЛЯНИЦІ

This slideshow requires JavaScript.