ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СПОРТИВНОГО ЧЕЛЕНДЖУ – УЧЕНЬ ВАРВИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 ДМИТРО НЕБРАТ

Знай наших!

Наприкінці грудня у Варвин­ському ліцеї №1 з’явилася приємна звістка. Учень 8-А класу Дмитро Небрат взяв участь у всеукраїнському Спортивному челенджі Sport Craft Games Online, організованому Run Ukraine спільно з Комітетом фізичного виховання та спорту МОН України. Це була свого роду спортивна онлайн-гра для дітей та підлітків, яка тривала із 7-го до 29-ого грудня 2020 р.

Метою челенджу було залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою та спортом. Тривалість онлайн завдань була розрахована на три тижні, протягом яких діти та підлітки 6 -16 років мали виконувати 5 фізичних вправ. Це джампінг-джек, вправа на прес, присідання, згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги, скелелаз. Протягом першого тижня вправи потрібно було виконувати 15 разів, протягом двох інших збільшувати навантаження і тричі на тиждень звітувати відео через телеграм або у ютубі. Під час екзамену, в останній день потрібно було виконати вправи без відпочинку і чітко та правильно, і знову ж відіслати відео на перевірку.

Діма виконав завдання правильно і регулярно звітував перед комісією, за що отримав медаль та сертифікат на безкоштовне вивчення трьох уроків іноземної мови. Від дирекції Варвинського ліцею №1 отримав грамоту за активну участь і перемогу у спортивному челенджі.

Я пишаюся такими ентузіастами, як Діма, і рада, що він добросовісно виконував всі завдання, не дивлячись на труднощі. Мені приємно, що Новий 2021 рік юнак зустрів із перемогою, медаллю, привітаннями. Надіюся, що це лише перший всеукраїнський спортивний злет нашого кращого спортсмена, і в майбутньому він досягне ще вищих спортивних висот. Я в цьому впевнена! З перемогою тебе, Дімуля, здоров’я тобі, успіхів у навчанні, наснаги і подальших спортивних перемог!

Вікторія Чиж,
учитель фізичної культури