Педагоги району придбали 9 пульсоксиметрів, профком ГПЗ – засоби захисту медикам

Усім миром

Критичний стан медицини і загроза поширення коронавірусу в районі мобілізували на збір пожертв колективи і окремих небайдужих варвинців.

Пусьсоксиметр – саме той медичний прилад, який за вмістом кисню у крові людини допомагає лікарям вчасно діагностувати коронавірус у пацієнта. Тому, порадившись у колективі, педагоги району, а це районний сектор освіти, профспілка освітян, Гнідинцівська, Остапівська, Богданівська, Світличненська і Журавська школи, вирішили на зібрану ними матеріальну допомогу для місцевої медицини придбати саме їх, інформує начальник сектору Володимир Кутовий. Придбано 9 приладів на більш ніж 11 тис. грн і передано первинній ланці районної медицини, адже саме її фахівці першими зустрічають пацієнтів зі скаргами на ознаки вірусу.

А профспілкова організація Гнідинцівського ГПЗ долучилася до поповнення запасу засобів індивідуального  захисту для медичних працівників, придбавши 50 респіраторів FFP2, 200 пар рукавичок, 15 захисних окулярів, 10 медичних беретів, повідомляє голова профкому Тетяна Левченко.