Оголошено черговий призов

Офіційно

Наказом військового комісара Варвинського районного територіального центру комплектування  та соціальної   підтримки (адміністративно-господарської діяльності) від 19 лютого  2020 № 10 оголошено черговий призов. Відбудеться він у квітні-червні  2020 року для громадян призовного віку.

Зокрема, строк  проведення чергового призову  – з 1 квітня до  30 червня 2020 року.  Явці до призовної дільниці Варвинського  районного територіального центру комплектування  та соціальної   підтримки для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2002 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1993-2001 років народження, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках: смт Варва, вул. Зарічна 70,  кабінет №4

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Варвинський районний територіальний центр комплектування  та соціальної   підтримки до 5 березня 2020 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Громадяни, які ухиляються від призову, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. Керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

За повідомленням В. ЧАЛЕНКА, ТВО військового комісара Варвинського  РТЦК та СП