Не пошкодуй сотні на газету і виграй тисячу!

Увага! Передплата

Редакція газети продовжує заохочувальну акцію для передплатників “Слова Варвинщини” на 2021-ий рік. Ми знову підготували переможцям розіграшу грошові призи: перший – 1 000 грн, другий – 500 грн, третій – 300 грн. і двічі по 100 грн заохочувальних.  Тож ті, кому пощастить, матимуть змогу не тільки повернути сторицею свою „інвестицію” у газету, а й протягом наступного півріччя бути в курсі місцевих подій, вчасно знайомитися із приватними повідомленнями земляків.

Вартість піврічної передплати – 134,24 грн, на рік – 263,88 (з поштовими витратами). У розіграші призів беруть участь передплатники з річною і піврічною передплатою, квитанції можна надіслати нам поштою чи надати особисто до 10 січня 2021 року. 

Діє електронна передплата

Для тих читачів, хто хотів би передплатити „Слово…”, але з якихось причин не має змоги отримувати традиційну газету  у паперовому варіанті, пропонуємо передплату її електронної версії. Оплативши на рахунок редакції вартість передплати за тим же тарифом, що й у поліграфічному виконанні, ви зможете отримувати її листом на електронну адресу. Заявки на передплату приймаємо за адресою varvaslovo@gmail.com У листі до редакції вкажіть вашу електронну адресу, термін передплати (місяць, квартал, півроку, рік), прізвище платника.  У відповідь отримаєте рахунок від  редакції і пробний примірник газети (безкоштовно). Після надходження коштів розпочнемо  надсилати „Слово Варвинщини” у форматі PDF.

Нагадуємо нашим читачам, що віднедавна видання працює у роздержавленому форматі, тож його збереження і подальше існування великою мірою залежить від згуртованості та активності передплатників.

Залишаймося разом, спільно зберігаймо газету Варвинщини!

Колектив “Слова Варвинщини”