Не нехтуйте сигналом тривоги

Минулого тижня заступник Варвин­ського селищного голови Андрій Галушка разом з працівниками відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Мариною Целеп та Юрієм Курганським вкотре перевірили стан наявних об’єктів укриття селища. Цього разу – після проведеного там працівниками благоустрою косметичного ремонту.

Тож, нагадуємо сешканцям селища, що об’єкти укриття  знаходяться за адресами: вул. Шевченка, 35, (колишній готель «Берізка», податкова, міграційна служби), вул. Шевченка, 37 (приміщення «Ощадбанку») та вул. Шевченка, 38-А (Варвинський будинок культури).

А також захисні укриття діють у буд. № 32 по вул. Миру, у приміщенні ліцею №2 – теж мікрорайон “Нафтовик”. Є такі споруди у Журавці, Гнідинцях, Озернах (переважно в СБК).

Як показують події в Україні, жоден регіон – місто чи село, не можна вважати безпечним щодо ракетної атаки. Отож сигналом тривоги, що подає сирена у Варві та інтернетресурси, краще не нехтувати і перебути небезпеку в укритті. Приватний сектор може скористатися погребами, підвалами, безпечнішими кімнатами у будинку (правило двох стін).

За повід. селищної ради

This slideshow requires JavaScript.

Матеріал розміщено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).