ДЯКУЄМО МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ ЗА ПІДТРИМКУ!

Перший липневий номер нашої газети сьогодні починає розповсюджуватися передплатникам. Тираж липня показує деяке зменшення, проте редакція газети однак дякує своїм давнім і вірним прихильникам за збереження видання у такий непростий час!

Крім економічної скрути, яку відчуваємо всі ми, у селах громади газета доставляється з великими проблемами. Але і серед сільчан-передплатників залишається немало таких, хто терпляче чекає свою газету.

Дякуємо працівникам місцевого самоврядування, установ і закладів громади, поштовикам за сприяння в організації передплати. У скрутні часи варвинці завжди показують згуртованість і взаємовиручку!

До 10 липня приймаємо квитанції на розіграш грошових призів для передплатників, їх можна надати особисто або надіслати поштою чи вайбером 050-68-74-637.

Хоча передплата на ІІ півріччя завершується, проте замовити видання можна з подальших місяців (наразі із серпня), звернувшись до працівників стаціонарних і пересувних відділень “Укр­­­­пошти”, передплатити газету можна на сайті “Укрпошти” https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&product_id=93248&search=%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE+%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B8&type=regions&code=500000024

Якщо не маєте змоги отримувати друковану газету поштою, її можна придбати у магазинах у Варві: В. Рептюха по вул Шевченка, родини Небратів – у мікрорайоні “Нафтовик”, вул. Миру, у агромагазині “Садиба” – вул. Шевченка. Вартість примірника – 6 грн.

Електронну версію газети можна замовити, надіславши заявку на скриньку varvaslovo@gmail.com