Надали суттєву допомогу варвинській медицині

На поміч медикам

На  розвиток села і на підтримку ключових районних установ, що надають послуги мешканцям Варвинщини, протягом попередньої каденції спрямовувала Гнідинцівська сільська рада свій бюджет. Відтак і на останній сесії ради  ухвалено  рішення щодо надання суттєвої допомоги варвинським закладам первинної і вторинної медицини. Інформує Гнідинцівський сільский голова Наталія МІЩЕНКО:

– Здоров`я людини – то основа її життя, благополуччя родин, громад в цілому, тому наші сільські обранці завжди відгукувалися на ініціативи щодо підтримки і розвитку місцевої медицини. Ми завжди знаходили розумний баланс між інтересами села – зміцнювали свої установи, розбудовували дороги, але, поряд з цим, старалися підтримати районну інфраструктуру, важливу для кожної людини.

Остання сесія нашої ради виділила суттєву допомогу для ЦРЛ і центру первинної медико-санітарної допомоги.

Зокрема, кошти спрямували на придбання трьох кисневих концентраторів, функціонального ліжка для палати інтенсивної терапії, а також засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Сподіваємося, що наша допомога буде доречною і послужить людям.

Дякую нашим сільським депутатам за конструктивну роботу, співпрацю у вирішенні важливих для села і району питань, зичу всім здоров`я, добра і благополуччя.

Записала Є. Зима