НА ПОМІЧ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

Місяць війни, місяць її жахів, крові і поту… Але й місяць нашого спротиву, піднесення, єднання. Хто нині не зі зброєю в руках захищає свою державу, той намагається допомагати нашим захисникам всім, чим може. І на робочих місцях, і у зборі допомоги, і у вирішенні низки непростих питань, що постають через війну і воєнний стан в Україні.

На світлинах – чергове щотижневе відвантаження продуктових наборів на потреби воїнів у Варвинській селищній раді. Разом з волонтерами рада збирає і доставляє по ланцюжку підтримки у Прилуки все, у чому є потреба у наших захисників. А це не тільки продукти, спорядження, а й засоби гігієни, одяг, білизна тощо. Кожен свідомий мешканець Варвинщини ділиться тими запасами, що має, у свій спосіб наближаючи спільну перемогу.

Ми дуже вдячні нашим згуртованим мешканцям селища, сіл громади, які долучаються до збору допомоги, – зазначає очільниця громади В.Саверська-Лихошва. – І цього тижня, і в попередні збори вагомий внесок робить Журавський старостат, зокрема колектив місцевої школи, доповнюючи вантаж особливо цінними припасами – тушонкою, ковбасами тощо, чим і славиться наша Журавка. Спасибі всім добросердим мешканцям Варви, сіл громади, волонтерам, колективам установ,  підприємцям, сільгосптовариствам. Сила громади і країни – у єднанні зусиль.

Безперечно, перемогу виборюють передовсім мужні воїни на фронтах, котрі  здивували світ своєю стійкістю.  Але  і наша підтримка, згуртованість, витримка, прагнення допомогти їм і державі  теж  вартують  дорогого.

Є. Зима, фото автора

This slideshow requires JavaScript.