НА НОВОСІЛЛЯ – ГАЗОВА ПЛИТА

Брак лікарів у Варвинській лікарні, особливо молодих спеціалістів, стоїть гостро уже не один рік. Випускників медзакладів, які б хотіли працювати в райлікарні, часто зупиняє відсутність житла та низькі заробітні плати. Саме тому районна влада намагається робити все, аби стимулювати молодих спеціалістів працювати на Варвинщині. Так, ще минулого року за кошти райбюджету в рамках районної програми «Місцеві стимули для медичних працівників» на 2018-2020 р.р., метою якої є підвищення соціального захисту медиків, заохочення молодих спеціалістів до роботи в сільській місцевості, було придбано трикімнатну службову квартиру. На це були спрямовані кошти в розмірі майже 400 тисяч гривень.

Нещодавно її володарями стало молоде подружжя лікарів – терапевт Аліна Сергіївна та анестезіолог Олександр Юрійович Черницькі. Обоє випускники Сумського медичного інституту, пройшли два роки інтернатури в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Києві. Аліна Сергіївна родом з Миргорода, а Олександр Юрійович – з Чернігова. До речі, його інтернатуру оплатили з Варвинського районного бюджету. Тож, з 1 серпня вони розпочали прийом пацієнтів у Варвинській лікарні.

На додачу у подарунок від депутата районної ради, директора ТОВ «Прогрес» Миколи Бойка молоді медики отримали нову газову плиту, адже побутові умови для лікаря – надзвичайно важлива й суттєва складова, яка позитивно позначиться на успішності процесу надання допомоги пацієнтам.

Під час вручення подарунка голова районної ради Петро Бакуменко, директор КНП «Варвинська ЦРЛ» Юрій Полонець та депутат райради Микола Бойко висловили надію, що ці молоді лікарі ще багато років будуть працювати в нашій районній лікарні – з відданістю обраній справі та розумінням проблем кожного пацієнта.

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ