Містечко майстрів – виставка, ярмарок, місце спілкування

Творча майстерня

Як відомо багатьом, люди найзгуртованіші, найлегші на підйом – то ветерани. А ще старше покоління вміє, як ніхто, цінувати кожну гарну мить життя і тепло людського спілкування. Отож у сукупності всього цього і народилася нова гарна ініціатива районної ради ветеранів – літнє містечко майстрів у селищному містечку „Казковому”. При  цій громадській організації діють гуртки рукоділля, їх майстрині добре знані в районі і за його межами, а протягом червня-липня беруть участь у виставці-продажу своїх робіт під відкритим небом.

Чого тільки не побачиш тут щонеділі – від ошатного й практичного плетеного одягу, вишуканих бісерних прикрас до майстерно втілених оберегів, штучних квітів, кумедних дитячих іграшок-забавок. Варвинці милуються тією красою, фантазією та копітким трудом, купують вироби собі на втіху й на подарунки близьким людям. 

This slideshow requires JavaScript.

– Ця щонедільна виставка – ініціатива наших майстринь з гуртків „Чарівний гачок +” та „Бісерне сяйво” і нам дуже хочеться, аби приєднувалися й всі умільці із селища, району. – Розповідає голова райради ветеранів Марія Микитівна Качаєва. – Свої чудові роботи пропонують Валентина Миколаївна Олексієнко, Раїса Григорівна Крипченко, Ніна Василівна Сопілко (бісер), Тамара Борисівна Сидоренко (квіти з фоамірану), Світлана Миколаївна Поета і Ніна Іванівна Малишева (обереги, сувеніри, іграшки), Віра Степанівна Мархотко, Лариса Андріївна Шпетна, Людмила Олексіївна Козлова, Віра Георгіївна Наг­нойн­а, Валентина Олександрівна Гриненко (плетений одяг, сумки та інші   аксесуари).

Приємно, що молодь теж захоплюється рукоділлям, показує нові чудові техніки. До нас приєдналася  Світлана Астапенко із красивою подарунковою підбіркою – це декоровані пляшки.

Запрошуємо варвинців і гостей Варвинщини подивитися, поспілкуватися, запозичити досвід, придбати вподобане, а талановитих земляків – сміливо експонувати свої роботи разом з нами, не ховати від людей свого таланту, адже його визнання додає натхнення на нові роботи, зауважує М. Качаєва.

У червні – на початку липня містечко майстрів вирувало щонеділі з 11-ої до 13–ої години, а відтепер і до кінця липня, на прохання відвідувачів збиратиметься з 16-ої до 18-ої. Тож завітаймо у цей творчий куточок, адже там запропонують те, що робить наше життя світлішим, радіснішим, барвистішим.

Є. Зима, фото автора і учасників виставки.