МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 9.03

Як інформує селищна рада, протягом вівторка, ночі на середу у громаді  надзвичайних ситуацій не було, вчора вдень  оголошувалася повітряна тривога.   

  • Спостережні пости працюють, у населених пунктах налагоджено патрулювання, комендантської  години (18.00-6.00) і заходів світломаскування населення дотримується краще, аніж у перші дні війни. Є світло, газ, вода (пориви водогону  у селищі оперативно усунуто комунальниками), над  проблемами з інтернетом працюють спеціалісти.
  • За минулу добу  суттєвих порушень громадського порядку не було. Голова громади В. Саверська-Лихошва нагадує попередження: до нетверезих громадян буде вжито суворих заходів, на потреби армії  вилучатиметься транспорт тих, хто буде затриманий у такому стані.
  • Для торгівлі діє заборона на продаж алкоголю, обмеження на відпуск продуктів в одні руки, продаж має здійснюватися із застосуванням терміналів. Є домовленості про постачання дефіцитних продуктів харчування.
  • За повідомленням селищного голови,    відпуск пального (газу) за собівартістю продовжить один з місцевих підприємців (оголошення оприлюднять додатково). Виручені кошти буде спрямовано на термінові потреби  громади.
  • Мешканці Варвинщини активно долучаються до волонтерства – збирають продукти, перев`язувальні матеріали, плетуть маскувальні сітки і шиють білизну. Збір допомоги діє у волонтерському пункті на телекомі і в селищній раді. Є постійна потреба у матеріалах для маскувальних сіток, пошиву білизни, на бинти. Оголошення про термінові збори подаються на сторінках селищної ради, газети, у групах соцмереж.
  • До практичної роботи і волонтерства  окремо запрошуються “диванні герої”, що, оговтавшись від першого переляку, нині розганяють зраду в інтернеті. Таким теж є підходяще заняття  на дивані – ставайте до лав інформаційного спротиву, атакуйте не своїх, а ворожі інтернет-ресурси.

Зберігаймо спокій  і витримку, робімо кожен свою справу на підтримку наших воїнів і забезпечення безпеки громади – просять усіх варвинців місцева влада, захисники і волонтери.