Ми – молодь Варви й України…

Цьогоріч святкування Дня молоді, одного з найулюбленіших свят серед юних за віком і за світосприйняттям, у селищі відійшло від усталеного сценарію. До традиційних ігор та забав для малечі, концерту місцевих юних талантів і вечірньої гамірної дискотеки у „Казковому містечку” додалася зворушлива благодійна акція „Кулька життя” – збиралися кошти на лікування двомісячної варвинчанки Анастасії Падалки, котру через вроджену ваду чекає низка вартісних операцій.

До доброї справи активно долучилася молодь і юнацтво Варви, адже організаторами було облаштовано спортивні локації, де, віджимаючись від землі, підтягуючись на турніку, виконуючи інші вправи, можна було заробити гроші і внести свою пожертву на лікування Настуні.

Найвправнішими спортсме­нами виявилися М. Сви­нобой, М. Луценко, М. Шиян, О. Ди­рявко, Н. Герасименко, заробивши по 250-150 гривень і передавши їх до благодійної скриньки. Хоч, як на диво, немало дівчат долучилося до силових вправ, однак найбільше їх гуртувалося там, де можна було надути барвисту кульку задля порятунку маленького життя і теж поповнити скарбничку.

Як показала акція, наша варвинська дітвора – це не інтернетно-диванна сотня, а все ж таки ініціативні, активні й співчутливі юні громадяни.

Зібрані на святі кошти, а це 7,4 тис. грн, голова селища В. Саверська-Лихошва з побажаннями якнайшвидшого одужання малечі передала бабусі хворої дівчинки О.П. Кальній. Ольга Павлівна сердечно дякувала землякам за допомогу, збір коштів триває і за рамками свята – серед варвинців, у колективах.

Організаторами цьогорічного свята молодості, оптимізму, юнацьких мрій і щирого спілкування виступили Варвинська селищна рада, відділи культури та освіти, молоді і спорту селища, Варвинський будинок культури, Будинок школярів,  фінансову підтримку надали голова обласної організації Аграрної партії України, депутат облради С. Гайдай, приватні підприємці селища В. Бобир, А. Шокодько, Ю. Бачиш та інші, хто допоміг коштами і забезпечив торгівлю ярмарковими смаколиками.

Відчуття молодості – це не лише вікова ознака, а й стан душі, зверталася до учасників свята Валентина Саверська-Лихошва. Молодь, а її рамки науковцями в останні роки розширено й до сорока, є найактивнішою, найпросунутішою, найпродуктивнішою частиною суспільства, його рушієм до кращих змін. Сьогодні, як ніколи, наша держава і кожна громада потребують цієї енергії.

Є. Зима,  фото автора

 

This slideshow requires JavaScript.