НА МЕЖІ ДИТИНСТВА І ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ

23 червня подвір’я Варвинської районної гімназії майоріло різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. Дівчата у гарних вечірніх сукнях, хлопці у костюмах виглядали неабияк вишукано. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз. Навіть дощ, який раз по раз зривався із самого ранку, не зіпсував настрою випускного вечора, хоча і вніс деякі корективи.

45 юнаків і дівчат під благословення протоієрея Варвинського храму Георгія вирушили зі шкільного порогу в доросле життя. Випускники разом із батьками, родичами та гостями свята прямували мокрими вулицями селища до актового залу будинку культури, де, власне, і відбулись урочистості.

Вже колишні учні, вони успішно склали ЗНО та здобули повну загальну середню освіту. Того вечора кожен з них отримав атестат з рук директора рідного навчального закладу Василя Небрата. За успіхи в навчанні медалями нагороджені Андрій Хотін (золота), Єгор Жулай та Дмитро Калайда (срібні).

Щирими словами провели в доросле життя своїх дітей та вихованців батьки та вчителі. Нехай воно буде щасливим для них, нехай збуваються всі їхні юнацькі задуми й мрії!

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ

This slideshow requires JavaScript.