МЕДИКИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ, КВІТИ І ВІДЗНАКИ

This slideshow requires JavaScript.

У третю неділю червня Україна відзначила День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Тож напередодні свята у Варвинському будинку культури у дружньому тісному колі зібралися медики району, щоб повіншувати кращих із кращих, привітати один одного зі ще одним нелегким, але насиченим подіями роком.

Представників найгуманнішої професії також прийшли привітати голова районної державної адміністрації Любов Доля, очільниця Варвинської громади Валентина Саверська-Лихошва, головні лікарі КЛПЗ «Варвинська ЦРЛ» та КЗОЗ «Варвинський ЦПМСД» Юрій Полонець та Володимир Панченко. З вуст виступаючих лунали найтепліші слова привітань та подяки за відданість справі і професіоналізм, людяність та жертовність. Кожен бажав, аби дароване добро людям, поверталось сторицею. За сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята багато медиків району отримали з рук посадовців грамоти, квіти та подарунки. А медики щиро пораділи за колег, роботу яких було відзначено цьогоріч.

Зокрема, почесними грамотами управління охорони здоров’я нагородже­но К.С. Федотову, І.В. Полонець, В.А. Мі­шаніну, Л.В. Смаг­люк, почесними грамотами КЗОЗ «Варвинський ЦПМСД» – Н.В. Лео­ненко, Л.О. Стеценко, С.П. Шокала, Н.Ф. Михайленко, Я.В. Булаєву, С.В. Цимбал, Почесною грамотою обласної ради і нагрудним знаком – Л.В. Єфіменко, подяками голови ОДА – В.В. Сердюк, Н.І. Гайдук, почесними грамотами РДА – Н.В. Гундир, Т.В. Фесенко, почесними грамотами районної ради – В.О. Оніщенко, Т.В. Чеверду, почесними грамотами селищної ради – В.П. Жижку, А.О.-М. Гурика.

В дарунок для всіх медичних працівників району прозвучали музичні вітання від майстрів художньої самодіяльності Варвинщини.

Професійне свято завжди стукає в двері із приємними новинами, увагою та добрим настроєм. Тож нехай це чарівне тріо виграє в серцях кожного з вас, шановні медичні працівники, цілий рік, додаючи натхнення і звершень у вашій нелегкій, проте благородній праці.

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ