Лауреати ювілейного фестивалю „Від Різдва до Різдва”

Знай наших!

З 26 до 28 січня у місті Дніпро відбувся ювілейний ХХV Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва”, у якому брав участь наш хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці “ВАРВИЦЯ”. У номінації кращий аматорський світський хоровий колектив він здобув диплом лауреата ІІІ ступеню. Про рівень відзнаки свідчить те, що у цій номінації І місце посів академічний хор Харківського національного університету імені Каразіна, ІІ – народна хорова капела “Дніпро” Київського університету імені Тараса Шевченка, і відповідно наш хор на третій сходинці.

У фестивалі брали участь 72 хорові колективи з різних куточків України – це Харків і Рівне, Житомир та Маріуполь, Одеса і Хмельницький, Вінниця, Черкаси та ін. Лунали колядки та щерівки різними мовами, також духовні піснеспіви. З особливим душевним трепетом приймали глядачі виступи дитячих хорів. У атмосфері музичного свята відчувалася єдність міст і поколінь, якої не вистачає в наш час. Хотілося б відмітити організаторів фестивалю, які провели його на дуже високому рівні.

Наш хор ” ВАРВИЦЯ” створений у 2000 році при храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Варва. Хор постійно співає за богослужінням, бере участь у концертах. Ми виконуємо не тільки церковні піснеспіви, а також і українські пісні у різних обробках. У наш дружний колектив приносять перлину майстерності подружжя Долинних – священик Михайло та його дружина Ірина, які звершують своє служіння у селах Озеряни і Леляки. Дякуючи спільним зусиллям, ми й здобули це високе і почесне місце на цьогорічному фестивалі.

За роки існування нашого колективу ми познайомилися з різними людьми та здобули нових гарних друзів, стали однією доброю родиною. Як керівник колективу, я дуже щаслива, що наша “ВАРВИЦЯ” по праву стала пісенною перлиною Варвинщини.

Хочеться подякувати тим людям, які сприяли, щоб наш виступ відбувся. Це представники селищної громади Валентина Василівна Саверська-Лихошва, Микола Васильович Гайдай і багато інших наших друзів. Окрему подяку висловлюю Роману Степановичу Бузикевичу за підтримку хору, за безкоштовне надання зали для проведення Різдвяних виступів нашої недільної школи та приміщення для занять хору. Маю надію, що так буде і надалі.

А наша “ВАРВИЦЯ” працюватиме для слави Бога, Української Православної Церкви та нашої неньки-України.

З повагою
регент хору Ірина Луценко