Кубок завершився, розпочалася першість

Місцевий спорт

Ось і закінчився Кубок області  з футболу, у якому брала участь команда ФК «Прогрес». На жаль, перемога не наша – у фіналі «Прогрес»  поступився досвідченішій «Кудрівці», але вихід у фінал та прохід трьох суперників, на мою думку, таки чогось варті.

Звісно, одного бажання перемагати замало, тим більше, граючи з гартованою командою фахівців футболу, але і у наших футболістів ще все попереду.

Хочу подякувати хлопцям за боротьбу, звісно, не все вийшло так, як сподівалися, але вони показали гарну гру і бійцівський настрій. Дякуємо вболівальникам, які підтримують нас. Особлива подяка  нашому незмінному президенту ФК «Прогрес» Миколі Івановичу Бойку, депутату селищної ради і керівнику сільгосппідприємства, який постійно підтримує наші починання і навіть спонсорує поїздки уболівальників на ігри команди. Зичимо йому, і всім, хто уболіває за розвиток спорту, міцного здоров’я, благополуччя, миру.

А 12 червня на стадіоні «Юність» Варви відбувся перший тур Чемпіонату області, де ми приймали  команду ФК «Ніжин-Фенікс» і впевнено перемогли з рахунком 5:0.

Старт чемпіонату вдалий, чекаємо уболівальників  для підтримки команди  у подальших баталіях. 19 червня на варвинському стадіоні гратимемо з бахмацькою командою «Голд-нафта», початок о 17.00.

Микола ХИЖНЯК, спортивний директор команди, староста с. Остапівка