КОРИСНА ЗУСТРІЧ

У ветеранській організації

Люди старшого покоління не тільки Варви, а й усього району пам’ятають родину Віктора Філімоновича і Ольги Дмитрівни Кудринецьких. Глава сімейства, на жаль, відійшов в інші світи, працював лікарем райлікарні, а дружина – провізором центральної аптеки.

Родом Ольга Дмитрівна з селища Дігтярі, що на Срібнянщині. І хоч батьки не мали відношення до медицини, але обидві доньки обрали фах фармацевта, а син – лікаря.

Ольга Дмитрівна закінчила Львівський медичний інститут, факультет фармації і в 1964 р. розпочала трудову діяльність в рідному селі. В 1971 р. молода родина переїхала у Варву і понад 22 роки Ольга Дмитрівна працювала в центральній аптеці.

За характером вона спокійна, до людей завжди уважна. Постійно цікавилась новинками, вивчала лікувальні властивості трав, збирала народні рецепти, застосовувала їх на практиці. Тож з часом їх накопичилось багато. Ось і вирішили активісти районної ради ветеранів запросити до себе на зустріч шановну гостю. Вона поділилась рецептами народної медицини, відповіла на запитання. Спілкування було цікавим і корисним.

М. КАЧАЄВА,
голова районної ради ветеранів