КОМУНАЛЬНИКАМ – НАЙКРАЩІ ВІТАННЯ!


Щирі слова вітань лунали на адресу КП «Господар» та працівників загону благоустрою напередодні їх професійного свята від пред­ставників місцевої вла­ди. Справді, сьогодні ми не уявляємо свого життя без води, світла, тепла. Безперебійне постачання всіх цих благ цивілізації і забезпечують нам працівники комунальної сфери. Нелегка праця цих людей робить наше життя набагато комфортнішим.

З вітальним словом до працівників комунальної сфери звернулася селищний голова Валентина Саверська-Лихошва. Вона щиро подякувала їм за кропітку працю та відповідальне ставлення до професійних обов’язків, побажала працівникам миру, наснаги та добробуту, висловила побажання, щоб їхня праця стала більш поцінованою та шанованою земляками, а також відзначила кращих працівників цієї сфери.

Почесні грамоти селищної ради за сумлінну працю отримали майстер загону благоустрою Надія Ха­жа­нець та го­лов­ний інженер КП «Господар» Олександр Ломака, подяки селищного голови – інспектор загону благоустрою Ганна Танько, робітники загону благоустрою Лариса Скорозвон, Тамара Назарина, Олександр Нау­мен­ко, Іван Свистун, провідний економіст комунального підприємства Ірина Чечота, слюсарі Віктор Білан, Олександр Барсук та Сергій Голубенко, машиніст екскаватора Микола Тетюха, кочегар Микола Семенченко, оператор очисних споруд Наталія Вітер.

З теплими побажаннями звернувся до працівників комунальної сфери голова районної ради Петро Бакуменко, який, насамперед, подякував їм за добросовісність та професіоналізм, а також вручив почесні грамоти райради слюсарю Василю Калашніку та водію КП Анатолію Кілару.

Справжній подарунок, що порадував душу та додав наснаги на майбутнє, працівники комунальної сфери отримали від варвинських артистів. Свою творчість їм дарували солісти Ольга Барашко, Олексій Урода, Олег та Світлана Мащенки, тріо «Мальви», ансамблі «Співоче намисто» та «Червона калина», музичну композицію на фортепіано виконала Ірина Паляничко.

Таке вшанування працівників сфери ЖКГ дозволило комунальникам на декілька годин відволіктись від роботи та проблем, додало снаги і оптимізму.

Текст і фото Наталії ПАЛЯНИЦІ

This slideshow requires JavaScript.