КОМУ ВІЙНА – МАТИ РІДНА…

Наше, на щастя, мирне селище вчора, 30 березня, сколихнула дещо незвична подія – представникам місцевої влади і поліції довелося «брати штурмом» один із селищних закладів торгівлі, який систематично і зухвало порушував вимоги нормативних актів щодо діяльності торгівлі, і зокрема під час воєнного стану.

Як йшлося на щоденній оперативній нараді у селищній раді, магазин промислових товарів здійснював діяльність без належної реєстрації, тобто не сплачуюючи податків. На численні звернення його власник не реагував, а у час війни знахабнів ще більше – необгрунтовано завищував ціни на товари, розпочав торгівлю продуктами, тютюновими виробами та спиртним.  І навіть ліками!

Коли до закладу завітали перевіряючі, господар зачинився всередині, тож довелося зайти на об`єкт і здійснити перевірку, як-то кажуть, силовим методом. Сумний наслідок для власника – товари, заборонені до реалізації, вилучено, магазин закрито…

Місцева влада наполегливо нагадує всім підприємцям, які працюють у сфері торгівлі про неухильне дотримання законодавства, і особливо  – у час війни. Торгова націнка не може перевищувати 10 відсотків, що легко перевірити за даними накладних на товари, алкоголь – заборонений до реалізації, продаж інших груп товарів теж регулюється нормативними актами.

Якщо законодавства і совісті комусь недостатньо – покарання не забариться, нагадують представники громади і правоохоронці.