КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА – ЦЕ СЕРЙОЗНО!

Чернігівська ОДА

Як відомо, через складну ситуацію на Чернігівщині  рішенням обласної військово-цивільної  адміністрації час комендантської години подовжено – з 18.00 до 5.00.

Нагадуємо основні заборони:  пересуватися населеними пунктами  можуть тільки працівники  підприємств життєзабезпечення, медики “швидкої”, патрулі громадського порядку, представники   військово-цивільних адміністрацій, маючи при собі відповідні перепустки.

Порушників комендантської години може зупинити комендантський патруль, який має право перевірити документи і з’ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час, або дізнатися, з якої причини вона порушила комендантський час.

У Варві та селах громади теж налагоджено пильне патрулювання. Доводимо до відома тих, хто досі несерйозно сприймає необхідність дотримуватися правил комендантської години: патрульні  налаштовані рішуче упереджувати будь-яку небезпеку, вони пильнують можливих мародерів, диверсантів, окупантів-втікачів, тож не відволікайте даремно  їх увагу,  вештаючись вечірніми й нічними вулицями. Не наражайтеся на небезпеку у повній темрямі. Окреме прохання до батьків: добре поясніть ситуацію підліткам і молоді, контролюйте їх поведінку у такий скрутний час.

Також місцева  влада просить всіх варвинців не забувати про світломаскувальний режим (міцно зашторені вікна, відключення вуличного освітлення,  мінімальне освітлення всередині будинків). Зробіть це не тільки задля безпеки наших населених пунктів, а й заради занадто пильних сусідів, що матимуть привід скаржитися на вас патрулям. Воно вам треба 🙂

Нагадуємо номер цілодобової гарячої лінії селищної ради – 095-001-23-43.

Чергують теж живі люди, тож звертайтеся тільки з дійсно вагомих причин, а не від нервів і страху.

Всім витримки, спокою і впевненості!