Із фестивалю – з дипломами

Знай наших!

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» вже 19 рік поспіль відбувається в місті Прилуки і надихає, об’єднує яскраві таланти, запалює нові імена.

І цьогоріч з 6 до 9 лютого конкурсанти з України, Білорусії, Сербії демонстрували свої найкращі таланти, знаходили однодумців, ділились враженнями та ідеями, і, звичайно ж, творчо змагалися!

Вже вдесяте активну участь у фестивалі беруть талановиті гнідинчани. Так і цього року в номінації «Народний вокал» у віковій категорії «професіонали» (без вікових обмежень) з піснями «Ой ходила по садочку» та «Ой кум до куми борозенкою йшов» вперше взяв участь народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Мрія» Гнідинцівського сільського будинку культури, за підтримки керівництва ЗАТ «Прогрес» в особі Миколи Івановича Бойка, який забезпечив колектив транспортом та необхідним фінансуванням.

На фестивалі працювало високопрофесійне журі у складі директора Міжнародного молодіжного фестивалю-конкурсу «Мистецькі барви» Олександра Дубовика, начальника відділу культури та туризму Прилуцької міської ради Катерини Мовчан, організатора міжнародних фестивалів Милорада Піліча, Республіка Сербія, викладача естрадного вокалу вищої категорії дитячої музичної школи мистецтв м. Барановичі (Республіка Білорусь) Ольги Болбат, професора, народного артиста Миколи Шумського, співачки, актриси, заслуженої артистки України Ленари Османової та народної артистки України, голови журі Марини Гончаренко.

Журі високо оцінили виступ «Мрії» Дипломом ІІ ступеня та медалями фестивалю. Нагороди отримали Валентина Рубан, Валентина Вікторівна Вовк, Світлана Малько, Валентина Олексіївна Вовк, Ніна Задніпрська, Людмила Мельник, керівник Інна Рубан-Оленіч та акомпаніатор Сергій Журавльов.

В номінаціі «Авторська пісня» виступила місцева поетеса і композитор Інна Рубан-Оленіч з піснями «Я і ти» та «Свята зимові» і отримала Диплом ІІ ступеня.

Щиро дякую всім учасникам, колективу, керівнику ЗАТ «Прогрес» М.І. Бойку, голові села Н.І. Міщенко, водію А.Д. Даценку.

Хай Бог дає всім здоров’я, добра і щастя, спокою і достатку в родини, життя прекрасного, як пісня.

Валентина Рубан,
директор Гнідинцівського СБК

This slideshow requires JavaScript.